Eureko MODERNA

Plastová krytina také pro novostavby a moderní typy domů

Tento výrobek vychází z mnohaletých zkušeností ostatních výrobků EUREKO. Drážky proti vzlínání vody umožňují použít MODERNU až na 20° střechu. Pokládka je pak velmi podobná plastovému šindeli DDS II a lze ji provádět jak na latě, tak na plné bednění. Na rozdíl od jiných výrobků EUREKO je MODERNA určena i na novostavby a modernější typy domů, i když své uplatnění nalezne i u rekonstrukcí.

Přibíjí se dvěma hřebíky 2,8 x 32 mm (tedy standardně) a na úpravu a položení krytiny není třeba žádné speciální nářadí. Jako jiné výrobky EUREKO vyniká MODERNA dlouhou životností, odolností na prudké změny počasí, mráz, déšť, krupobití, mechy a lišejníky, je pochozí a v neposlední řadě skvěle vypadá.

Nedílnou součástí krytiny je také speciálně vyvinutý typ hřebenáče, který má stavitelný úhel. Tento univerzální hřebenáč je kompatibilní také s jinými krytinami, např. a EUREKO CPS a lze jej využít i na nároží.

Výpočet Vaší střechy »

 

eureko moderna

Základní šablona MODERNA:

Rozměr: 30 x 33 cm
Tloušťka: 18 mm
Spotřeba: 17 ks/m2
Hmotnost: max. 6 kg/m2
Minimální sklon: 20°

eureko moderna hrebenac

Hřebenáč MODERNA:

Délka: 34 cm
Výška: 20 cm
Spotřeba: 3,3 ks/bm
Úhel: 15° – 50°

 

Montážní návody:

Certifikáty a prohlášení:

Podívejte se na další výrobky – Dřevěný šindel DDS II, Česká šablona CPS a BNC německý čtverec

Před pokládkou krytiny, kterou jste si vybrali, je dobré si zjistit veškeré podstatné informace. Pokud jste pokládku krytiny Eureko ještě neprováděli, je dobré si minimálně stáhnout Montážní návod. V ideálním případě je dobré domluvit si školení. Na tom se dozvíte i spoustu drobností, díky kterým předejdete pochybením, která mohou stát spoustu času i peněz. Pokud jste si již vybrali firmu, která není proškolena, dejte nám na ně kontakt. Rádi vše zařídíme, aby jste byli maximálně spokojeni.