Výrobky Eureko

Výrobky Eureko

Plastová střešní krytina vyráběná od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu.

Výroba krytina Eureko

Veškeré plasty použité při výrobě jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na výrobky EUREKO se poskytuje záruka 30 let (viz. záruční list).

Stáhnout aktuální ceník Eureko (PDF)

Výpočet Vaší střechy »

Střešní krytina 

odolava-mechum Odolává mechům, lišejníkům a zásaditým látkám tlumi hluk Tlumí hluk
nizka hmotnost Má nízkou hmotnost bezudrzbova Je bezúdržbová
eureko Odolává slunci, dešti, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot eureko Skvěle imituje přírodní materiály
eureko Je houževnatá, pevná a odolná vůči prošlápnutí eureko Se zárukou 30 let!

DDS II


Eureko DDS II

věrná plastová kopie dřevěného šindele, Eureko je lehká a odolná krytina, vhodná nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd.

Výhodou plastového šindele je obzvláště jeho dlouhá životnost bez nutnosti údržby, váha, nenasákavost a nepropustnost.

Díky doplňkům DDU a DDN lze pak pokrývat a obkládat ty nejrozmanitější tvary.

Detail výrobku »


CPS


Eureko CPS

přímá náhrada Eternitu, jednoduchá a lehká krytina imitující povrch břidlice, vodní drážka proti vzlínající vodě, doplňkové prvky pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod.

Zajímavou novinkou je tzv. “vodní bariéra” proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem.

Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled. 

Detail výrobku »

MODERNA    


Eureko MODERNA

na rozdíl od jiných výrobků EUREKO je MODERNA určena i na novostavby a modernější typy domů, i když své uplatnění nalezne i u rekonstrukcí.

Drážky proti vzlínání vody umožňují použít MODERNU až na 20° střechu.

Přibíjí se dvěma hřebíky 2,8 x 32 mm (tedy standardně) a na úpravu a položení krytiny není třeba žádné speciální nářadí.

Jako jiné výrobky EUREKO vyniká MODERNA dlouhou životností, odolností na prudké změny počasí, mráz, déšť, krupobití, mechy a lišejníky, je pochozí a v neposlední řadě skvěle vypadá.

Detail výrobku »


GREEN


Eureko GREEN

EUREKO GREEN je moderní střešní krytina, která sleduje nejnovější trendy zelených střech. Byla vyvinuta na základě mnohaletých zkušeností se střešními krytinami EUREKO.

Unikátní konstrukce výrobku řeší problémy s uplatňováním zelených střech na sklonech převyšujících 15° a je použitelná pro sklony 5-45°. 

Plastová krytina je zároveň nosičem extenzivní zelené střechy. Jedná se o plnohodnotnou a ekologickou skládanou střešní krytinu. 

Detail výrobku »


Montážní návody a postupy Eureko