Výrobky Eureko

Výrobky Eureko

Plastová střešní krytina vyráběná od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu.

Výroba krytina Eureko

Veškeré plasty použité při výrobě jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na výrobky EUREKO se poskytuje záruka 30 let (viz. záruční list).

Stáhnout aktuální ceník Eureko (PDF)

Výpočet Vaší střechy »

Střešní krytina 

odolava-mechum Odolává mechům, lišejníkům a zásaditým látkám tlumi hluk Tlumí hluk
nizka hmotnost Má nízkou hmotnost bezudrzbova Je bezúdržbová
eureko Odolává slunci, dešti, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot eureko Skvěle imituje přírodní materiály
eureko Je houževnatá, pevná a odolná vůči prošlápnutí eureko Se zárukou 30 let!

Eureko DDS


Eureko DDS
věrná plastová kopie dřevěného šindele, Eureko je lehká a odolná krytina, vhodná nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd.

Detail výrobku »


Eureko CPS


Eureko CPS
přímá náhrada Eternitu, jednoduchá a lehká krytina imitující povrch břidlice, vodní drážka proti vzlínající vodě, doplňkové prvky pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod.

Detail výrobku »


Eureko BNC


Eureko BNC
imitující pravou přírodní břidlici, lehká a dokonale tvarovatelná krytina vhodná pro rekonstrukce i novostavby, oblíbené při rekonstrukcích památek, doplňkové prvky jako hřebenáče, nároží, krajové šablony, systém vykládaného úžlabí.

Detail výrobku »


Montážní návody a postupy Eureko