Česká plastová šablona – Eureko CPS

VÝROBA CPS OBNOVENA

Výrobek Eureko CPS – tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin. Zajímavou novinkou je tzv. “vodní bariéra” proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem. Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled.

Pro montáž šablon se používají měděné nebo hliníkové hřebíky 2,5 x 25 mm. Pokládka šablon se provádí na bednění ze suchých úzkých prken o minimální tloušťce 20 mm, na které se použije jako podklad hydroizolační fólie s přesahem minimálně 50 mm. Samotnou pokládku je nutno uskutečnit s protivichrovou ochranou. Zavichrování se provádí měděnými nebo pozinkovanými sponami , obdobně jako u vláknocementových krytin. Pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod se používají speciálně vyvinuté doplňky z plastů. Stejně tak mohou být použity standardní klempířské výrobky. Použitím plastových doplňků můžeme předejít předčasným opravám střech z důvodu případné nižší životnosti ostatních materiálů.

Výpočet Vaší střechy »

eureko cps

Základní šablona CPS:

Rozměr: 30 x 30 cm
Tloušťka: 3,1 mm
Spotřeba: 19,75 – 21,6 ks/m2
Hmotnost: max. 6 kg/m2
Minimální sklon: 25°

eureko bh

Hřebenáč BH:

Délka: 30 cm
Tloušťka: 3,1 mm
Spotřeba: 5 ks/bm

 
eureko bk

Krajová šablona BKL/P:

Délka: 30 cm
Tloušťka: 3,1 mm
Spotřeba: 5 ks/bm

 

Montážní návody:

Certifikáty a prohlášení:

Podívejde se na další výrobky – Plastový šindel DDS, BNC německý čtverec a Eureko MODERNA

Před pokládkou krytiny, kterou jste si vybrali, je dobré si zjistit veškeré podstatné informace. Pokud jste pokládku krytiny Eureko ještě neprováděli, je dobré si minimálně stáhnout Montážní návod. V ideálním případě je dobré domluvit si školení. Na tom se dozvíte i spoustu drobností, díky kterým předejdete pochybením, která mohou stát spoustu času i peněz. Pokud jste si již vybrali firmu, která není proškolena, dejte nám na ně kontakt. Rádi vše zařídíme, aby jste byli maximálně spokojeni.