Eureko GREEN

EUREKO GREEN je moderní střešní krytina, která sleduje nejnovější trendy zelených střech.

Byla vyvinuta na základě mnohaletých zkušeností se střešními krytinami EUREKO a je průkopníkem úplně nového systému střešních krytin, který nemá ve světě obdoby. Každý kontejner EUREKO GREEN je nosičem extenzivní zelené střechy a zároveň plnohodnotnou střešní krytinou vhodnou na latě. Skladba je klasická jako u běžných střešních krytin a pokládka je rychlá a jednoduchá.

Zelené střechy mají mnoho výhod: tlumí hluk, mají dobré termoregulační vlastnosti, udržují vodu v krajině, zlepšují klima ve městech a samozřejmě skvěle vypadají. S tloušťkou vegetační vrstvy až 11 cm dosahuje těchto výhod i EUREKO GREEN. Také údržba je velice jednoduchá. EUREKO GREEN je, stejně jako všechny krytiny EUREKO, pochozí.

EUREKO GREEN je ekologická střešní krytina. Výrobky EUREKO se vyrábí z recyklovaného materiálu. Neobsahují žádné škodlivé látky, jsou nenasákavé, nepórovité, a proto jsou pro zelenou střechu jako stvořené. I na EUREKO GREEN se vztahuje záruka 30 let.

EUREKO GREEN je možné objednat samostatně, nebo s již zapěstovanou směsí vhodných rozchodníků.

Výpočet Vaší střechy »

 

eureko moderna

Základní šablona EUREKO GREEN:

Rozměry: 36 x 36 cm
Výška: 11 cm
Hmotnost: 1,12 kg (prázdná šablona)
Spotřeba: 9ks/ m2

eureko moderna hrebenac

Zapěstovaný EUREKO GREEN:

 Rozměry: 36 x 36 cm
 Výška: 11 cm
 Hmotnost: až 120kg/ m2
 Spotřeba: 9ks/ m2

 

Montážní návody:

Certifikáty a prohlášení:

Podívejte se na další výrobky – Dřevěný šindel DDS II, Česká šablona CPS a BNC německý čtverec

Před pokládkou krytiny, kterou jste si vybrali, je dobré si zjistit veškeré podstatné informace. Pokud jste pokládku krytiny Eureko ještě neprováděli, je dobré si minimálně stáhnout Montážní návod. V ideálním případě je dobré domluvit si školení. Na tom se dozvíte i spoustu drobností, díky kterým předejdete pochybením, která mohou stát spoustu času i peněz. Pokud jste si již vybrali firmu, která není proškolena, dejte nám na ně kontakt. Rádi vše zařídíme, aby jste byli maximálně spokojeni.