Eureko BNC

Břidlice německý čtverec – Eureko BNC

Výrobek Eureko BNC – břidlice německý čtverec, je převzatý prvek z SRN, na kterém však provedl český výrobce některé konstrukční změny týkající se upevňování či dilatace výrobku. Ryze český původ potom mají veškeré doplňky (hřebenáče, nároží, krajové šablony, systém vykládaného úžlabí).

Pro montáž šablon se používají měděné nebo hliníkové hřebíky 2,5 x 25 mm. Pokládka šablon se provádí na bednění ze suchých úzkých prken o minimální tloušťce 20 mm, na které se použije jako podklad hydroizolační fólie s přesahem minimálně 50 mm. Samotnou pokládku je nutno uskutečnit s protivichrovou ochranou. Zavichrování se provádí měděnými nebo pozinkovanými sponami, obdobně jako u vláknocementových krytin. Pro ukončení štítu, nároží, úžlabí, hřebene, odvětrání pláště a anténní průchod se používají speciálně vyvinuté doplňky z plastů. Stejně tak mohou být použity standardní klempířské výrobky. Použitím plastových doplňků můžeme předejít předčasným opravám střech z důvodu případné nižší životnosti ostatních materiálů.

Výpočet Vaší střechy »

Zakladni sablona Eureko BNC

Základní šablona BNC:
Rozměr: 30 x 30 cm
Tloušťka: 3,1 mm
Spotřeba: 20 ks/m2
Hmotnost: max. 6 kg/m2
Minimální sklon: 25°

Hrebenac BH - Eureko BNC

Hřebenáč BH:
Délka: 30 cm
Tloušťka: 3,1 mm
Spotřeba: 5 ks/bm

 
Krajova sablona BKL/P- Eureko BNC

Krajová šablona BKL/P:
Délka: 30 cm
Tloušťka: 3,1 mm
Spotřeba: 5 ks/bm

 

Montážní návody:

Certifikáty a prohlášení:

 

Podívejde se na další výrobky – Plastový šindel DDS, Česká šablona CPS a Eureko MODERNA

Před pokládkou krytiny, kterou jste si vybrali, je dobré si zjistit veškeré podstatné informace. Pokud jste pokládku krytiny Eureko ještě neprováděli, je dobré si minimálně stáhnout Montážní návod. V ideálním případě je dobré domluvit si školení. Na tom se dozvíte i spoustu drobností, díky kterým předejdete pochybením, která mohou stát spoustu času i peněz. Pokud jste si již vybrali firmu, která není proškolena, dejte nám na ně kontakt. Rádi vše zařídíme, aby jste byli maximálně spokojeni.